Nasze "Orły"
Absolwenci, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem:

1999 - 2002

Kl. IIIA: Nowak Tomasz, Sztaba Bartłomiej, Szuba Mariola, Tarnawski Łukasz,

Kl. IIIB: Burkiewicz Michał, Długosiewicz Dawid, Madej Katarzyna,

Kl. IIIC: Juśko Judyta, Maziarz Agata, Misiak Ewelina, Pająk Dominika,

Kl. IIID: Chrabąszcz Edyta, Florek Małgorzata, Kak Joanna, Pędlowska Dominika, Potoniec Natalia, Sobota Patryk, Tofilska Ewelina, Wójcik Ewa,

Kl. IIIE: Chmielowiec Marika, Chowaniec Aleksandra, Mierczyńska Joanna, Ochmańska Dagmara, Żak Patrycja,

Kl. IIIF: Kotuła Elżbieta


2000 - 2003

Kl. IIIA: Dul Diana, Dziurdź Aneta, Kiszkowska Aneta, Kowalska Barbara, Laufer Agnieszka, Sibiga Patrycja,

Kl. IIIB: Błaż Michał, Dziedzic Barbara, Grzybowska Kinga, Jaśkowski Łukasz, Królikowska Anna, Madej Kinga, Nikolas Adrian, Szast Mateusz, Wlezień Barbara,

Kl. IIIC: Piędel Ewelina, Rosół Michał, Sekulska Iwona, Skalny Małgorzata, Uldynowicz Kamil, Wilk Agnieszka,

Kl. IIID: Haliniak Katarzyna, Piróg Małgorzata, Romański Dawid, Ruchaj Anna,

Kl. IIIE: Jarosz Beata, Rusiecki Mateusz, Seltenreich Anna,

Kl. IIIF: Jarosz Agata


2001 – 2004

Kl. IIIA: Markocka Anna, Pomykała Waldemar, Szydełko Patrycja,

Kl. IIIB: Chłopek Róża, Olko Karolina, Olszowy Ewelina, Sawa Klaudia, Sztaba Anna, Urbanik Agnieszka, Wala Sylwia,

Kl. IIIC: Bis Piotr, Dudzik Karolina, Durczak Anna, Kacprzyk Kalina, Kussy Natalia, Pitak Sabina, Podstawek Paweł, Saja Magdalena, Szeliga Katarzyna, Uzarewicz Anna,

Kl. IIID: Gawryl Paulina, Górska Anna, Szmacińska Ewelina, Wałęga Ewa,

Kl. IIIE: Gach Barbara, Jama Dominika, Rębacz Paweł, Sibiga Grzegorz, Szuba Iwona,

Kl. IIIF: Moskal Anna, Szopa Tomasz, Wołoszyn Rafał,

Kl. IIIG: Chmielowiec Sandra, Dzierga Gabriela, Łachman Natalia, Łukaszczyk Katarzyna, Piędel Justyna, Sztaba Paulina, Zygmunt Katarzyna


2002 – 2005

Kl. IIIA: Burdzy Dominika, Mączka Anna, Osetek Bogusław, Piróg Arkadiusz, Tofilski Mateusz,

Kl. IIIB: Byra Monika, Kosek Karolina, Kosek Urszula, Krupa Anna, Mila Agnieszka, Pac Katarzyna, Skiba Sylwia, Skowrońska Lidia, Wraga Artur,

Kl. IIIC: Dorosz Agnieszka, Garbacz Joanna, Rogala Dominika, Skoczylas Konrad,

Kl. IIID: Dudzik Maciej, Kołodziejczyk Monika, Niedziałek Alicja, Sibiga Adam, Wołcz Filip,

Kl. IIIE: Kossak Barbara, Kozyra Sylwia, Urbanik Anna, Wasyl Dominika,

Kl. IIIF: Brak Elżbieta, Nicałek Monika, Rup Sylwia, Zygmunt Wojciech, Żak Kamil,

Kl. IIIG: Wołoszyn Jagoda


2003 – 2006

Kl. IIIA: Błaż Aleksandra, Dąbek Magdalena, Kida Beata, Kołodziejczyk Katarzyna, Szałęga Katarzyna, Wołcz Jakub, Wójcik Tomasz,

Kl. IIIB: Krawiec Małgorzata, Matkiewicz Joanna, Pająk Kinga, Sowa Monika,

Kl. IIIC: Baran Monika, Chapuła Sylwia, Daczyńska Joanna, Niedziałek Łukasz, Podstawek Grzegorz, Rusiecka Dagmara, Rusiecka Iwona, Wala Mateusz,

Kl. IIID: -

Kl. IIIE: Gancarz Agnieszka, Kacprzyk Kaja, Koszałka Katarzyna, Kulec Aneta, Madej Aleksandra, Mierzwa Marta, Skiba Justyna, Sztaba Katarzyna, Wlezień Bartłomiej,

Kl. IIIF: Sośler Daniel


2004 – 2007

Kl. IIIA: Dudzik Katarzyna, Gronkiewicz Michał, Kotuła Arkadiusz, Krzak Kinga, Lesiczka Natalia, Pęcak Wojciech,

Kl. IIIB: Kania Bartłomiej,

Kl. IIIC: Gontarz Joanna, Baran Iwona, Palembas Magdalena, Szylińska Kinga,

Kl. IIID: Jama Justyna, Jama Maciej, Koluch Kamil, Małys Łukasz, Młynarska Aleksandra, Młynarska Joanna, Turko Magdalena,

Kl. IIIE: Byra Karolina, Długosiewicz Katarzyna, Jabłońska Natalia, Puk Agata,

Kl. IIIF: Bieńkowska Aneta, Kosek Patrycja, Majcher Magdalena, Olko Agata, Sagan Wojciech, Sobota Ewelina, Sekulski Patryk, Wołoszyn Karolina, Wołoszyn Katarzyna,

Kl. IIIG: Bąk Agata, Kobylarz Marcin, Rogala Grzegorz, Rosół Joanna, Tomczyk Monika


2005 – 2008

Kl. IIIA: Bąk Rafał, Zybura Agata,

Kl. IIIB: Błądek Magdalena, Gruba Katarzyna, Skowrońska Iwona, Zygmunt Lucyna,

Kl. IIIC: Gietka Katarzyna, Kmieć Michał, Waliłko Wojciech,

Kl. IIID: Kobiera Anna, Młynarz Wioletta,

Kl. IIIE: Kussy Jakub, Manżuła Anna



2006-2009

Kl. IIIA: Pęcak Edyta, Wlezień Krzysztof,

Kl. IIIB: Błądek Anna, Błądek Bożena, Kozyra Patrycja, Kruk Tomasz, Sowa Agata, Niedziałek Kamil,

Kl. IIIC: Sagan Kamil, Pleśniarska Katarzyna, Loryś Sergiusz, Krzak Katarzyna, Kotuła Rafał, Gwizdak Renata,

Kl. IIID: Pizun Aleksandra, Kulesza Anna, Bochnia Anna, Konior Katarzyna, Gołąbek Ilona, Kotuła Gabriela, Tofilska Sylwia,

Kl. IIIE: Karaś Wojciech, Komsa Magdalena, Jabłońska Sylwia, Szymonik Łukasz, Olko Maciej, Konior Sylwia