Nauczyciele

Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2009/2010:


  1. Błaż Andrzej - dyrektor, nauczyciel dyplomowany, fizyka

  2. Bieńkowska Mirosława - wicedyrektor, nauczyciel mianowany, język polski

  3. Ćwikła Sebastian - nauczyciel kontraktowy, fizyka

  4. Dechnik Mariusz - nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne

  5. Freyer Grażyna - nauczyciel dyplomowany, język polski

  6. Gietka Marzena- nauczyciel dyplomowany, biologia

  7. Grodzicka - Meyer Monika - nauczyciel mianowany, język niemiecki

  8. Grzybowska Bożena - nauczyciel mianowany, religia

  9. Jaśkowska Lucyna - nauczyciel dyplomowany, geografia

  10. Karaś - Jaszczur Beata - nauczyciel dyplomowany, biblioteka

  11. Kostyra Janusz - nauczyciel dyplomowany, wychowanie do życia w rodzinie

  12. Krawiec Dawid - nauczyciel stażysta, język angielski

  13. Krawiec Mirosław - nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne

  14. ks. Dołowy Mirosław - nauczyciel kontraktowy, religia

  15. Łachman Monika - nauczyciel mianowany, matematyka

  16. Machowska Wanda - nauczyciel mianowany, fizyka

  17. Maczuga Joanna - nauczyciel dyplomowany, język polski

  18. Makowiecka Barbara - nauczyciel mianowany, język niemiecki

  19. Małek Mariusz - nauczyciel kontraktowy, technika

  20. Michalska Katarzyna - nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne

  21. Młynarski Radosław - nauczyciel dyplomowany, historia

  22. Pędlowska Ewelina - nauczyciel kontraktowy, język angielski

  23. Pędlowska Małgorzata - nauczyciel dyplomowany, chemia

  24. Pigoń - Kubik Krystyna - nauczyciel dyplomowany, pedagog szkolny

  25. Pytlak Katarzyna – nauczyciel dyplomowany, matematyka

  26. Skiba Waldemar - nauczyciel dyplomowany, plastyka, muzyka

  27. Smoła Agnieszka – nauczyciel stażysta, historia

  28. Szałęga Alina - nauczyciel dyplomowany, matematyka

  29. Szyszka-Burdzy Mirosława - nauczyciel dyplomowany, język polski

  30. Tofilska Aleksandra - nauczyciel dyplomowany, informatyka

  31. Trojanowska Katarzyna - nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne

  32. Uldynowicz Marek - nauczyciel dyplomowany, historia

  33. Widziszewska Arnika - nauczyciel mianowany, język angielski

  34. Zygmunt Iwona - nauczyciel kontraktowy, biblioteka

 

Nauczyciele pracujący w Publicznym Gimnazjum im. Orląt

od 1999 r. do 2009 r.

 

  1. Bolec Katarzyna - nauczyciel j. angielskiego (15.09.2003 r. - 30.06.2004 r.)

  2. Chowaniec Joanna - nauczyciel j. polskiego (21.03.2005 r. – 24.06.2005 r.)

  3. Czubko Oksana - nauczyciel j. angielskiego (08.09.2000 r. – 31.08.2004 r.)

  4. Ficek Monika - nauczyciel j. angielskiego (09.09.2003 r. – 30.09.2003 r.)

  5. Grabowska Hanna – nauczyciel geografia (01.09.2000 r. – 31.08.2001 r.; 01.09.2002 r. – 31.08.2004 r.; 01.09.2005 r. – 31.08.2006 r.)

  1. Grębski Andrzej - nauczyciel wychowania fizycznego (03.06.2002 r. – 21.06.2002 r.)

  2. Grochowska Ewa - nauczyciel biologii i chemii (01.09.2003 r. – 06.02.2004 r.)

  3. Grzecznik Tomasz - nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie (01.09.2000 r. – 31.08.2007 r.)

  1. Kowalczykowska Marta – nauczyciel języka polskiego (21.02.2005 r. – 24.06.2005 r.)

  2. Krawiec Monika - nauczyciel religii (01.09.2004 r. – 31.08.2005 r.)

  3. ks. Berkowicz Piotr - nauczyciel religii (01.09.2004 r. – 21.11.2004 r.)

  4. ks. Brzeski Sławomir - nauczyciel religii (01.09.2000 r. – 01.03.2006 r.)

  5. ks. Rząsa Stanisław - nauczyciel religii - nauczanie indywidualne (01.09.2007 r. – 31.08.2008 r.)

  6. ks. Stęchły Wiesław - nauczyciel religii (22.11.2004 r. – 31.01.2005 r.; 01.09.2005 r. – 31.09.2008 r.)

  7. ks. Wiktor Stanisław - nauczyciel religii (01.09.1999 r. - 31.01.2000 r.)

  8. ks. Zacharz Robert - nauczyciel religii (01.02.2005 r. – 24.06.2005 r.)

  9. Lachowicz Maria - pedagog (01.09.2001 r. – 31.08.2004 r.)

  10. Malmon Grzegorz - wychowanie do życia w rodzinie (08.05.2000 r. – 15.06.2000 r. ; 24.04.2001 r. – 22.06.2001 r. ; 18.04.2002 r. – 10.05.2002 r.)

  11. Markocka Iwona- pedagog (01.09.2007 r. – 31.08.2008 r.)

  12. Mastalerczyk Teresa - nauczyciel religii (10.01.2002 r. – 09.04.2002 r.)

  13. Podstawek - Przybysz Bernarda – nauczyciel religii

  14. Pietrucha Wioletta - nauczyciel języka polskiego (02.09.2001 r. – 31.11.2005 r.)

  15. Pisarska Janina – nauczanie indywidualne, oligofrenopedagogika (01.09.2005 r. – 31.08.2007 r.)

  16. Pokora Małgorzata - nauczyciel religii (07.02.2000 r. – 23.06.2000 r.)

  17. Podstawek - Przybysz - nauczyciel religii (1.09.2001 - 31.08.2009 r.)
  18. Rachwalska Elżbieta – nauczyciel matematyki (01.09.2001 r. – 31.10.2005 r.)

  19. Rozwadowska Anna - nauczyciel matematyki (01.09.2004 r. – 31.08.2006 r.)

  20. Rzeszutek Danuta – nauczyciel historii (19.02.2001 r. – 29.06.2001 r.)

  21. s. Kołek Agata - nauczyciel religii (22.11.2004 r. – 31.01.2005 r.; 01.09.2005 r. – 31.08.2007 r.)

  22. Siek Monika - nauczyciel historii (01.09.2003 r. – 31.08.2006 r.)

  23. Skręt Izabela - nauczyciel j. angielskiego (01.10.2003 r. – 30.06.2004 r.)

  24. Sucharski Piotr - nauczyciel wychowania fizycznego (09.09.2002 r. – 21.12.2002 r.)

  25. Sztaba Anna - nauczyciel j. niemieckiego (01.09.2007 r. – 31.08.2008 r.)

  26. Szymonik Alicja – nauczyciel języka angielskiego (01.09.1999 r. – 31.08.2004 r.; 20.02.2006 r. - 23.06.2006 r.)

  27. Trojanowski Piotr - nauczyciel wychowania fizycznego (01.09.2006 r. – 23.06.2007 r.)

  28. Urbanik Aneta - nauczyciel muzyki (01.09.2000 r. – 31.08.2002 r.)

  29. Wiche Anna - nauczyciel biologii i chemii (01.09.2001 r. – 31.08.2003 r.; 01.09.2004 r. – 31.08.2007 r.)

  30. Wójcik Urszula - nauczyciel matematyki (01.09.2000 r. – 31.08.2001 r.; 01.09.2002 r. – 21.03.2003 r.)

  31. Zając Krzysztof - nauczyciel technika, instruktor BHP (01.10.1999 r. – 13.11.2002 r.)