Zbiórka żywności

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły 9,10 marca 2018 r. wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Caritas „Tak. Pomagam!” Gimnazjaliści w piątek w godzinach popołudniowych oraz w sobotę w sklepach Biedronka, Tesco, Stokrotka i Careffour w Stalowej Woli zbierali żywność o długim terminie ważności. Dzięki ofiarności i otwartości wielu osób udało się zebrać wiele produktów spożywczych, które trafią przed Wielkanocą do najbardziej potrzebujących. Wolontariusze z rudnickiego gimnazjum to: Daria Wychowaniec, Weronika Małysa, Sebastian Zygmunt, Paula Krawiec, Paulina Bis, Małgorzata Dudzik, Gabriela Mierzwa.

Opiekun grupy: Joanna Maczuga

 Dodane przez Admin dnia 12 marzec 2018
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce

W dniach 14 i 20 lutego w Harasiukach i Rudniku nad Sanem odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt i chłopców. Drużyna chłopców rozegrała bardzo dobre mecze wygrywając 2:0 z uczniami z Harasiuk i Zespołem Szkół nr 3 w Nisku. Chłopcy z naszego gimnazjum już po raz trzeci z rzędu uzyskali miano najlepszej drużyny w powiecie i awansowali do zawodów rejonowych. W składzie zespołu występują: Norbert Łomotowski, Michał Mierzwa, Dawid Szymonik, Bartłomiej Okoń, Paweł Szyliński, Przemysław Tofilski, Michał Traka, Kamil Seidler i Mikołaj Kotuła. Uczniowie do zawodów przygotowywali się na SKS–ach pod opieką pani Katarzyny Michalskiej. Zespół rozegrał kilka meczy sparingowych z drużynami z naszego rejonu z: Wikliną, Anet Team, Nauczycielami, a także z zespołem z Chobrzan – medalistami Mistrzostw Polski w kategorii kadetów.

Dziewczęta w zawodach powiatowych zajęły II miejsce. W reprezentacji szkolnej zagrały: Martyna Skiba, Paulina Giłębiowska, Julia Piłat, Oliwia Ajryś, Kamila Śnios, Marzena Karaś, Daria Sulich, Paulina Tofilska i Alicja Wiche.

Gratulujemy i życzymy drużynie chłopców powodzenia w zdobyciu przepustki do półfinałów wojewódzkich.

Katarzyna Michalska

 Dodane przez Admin dnia 06 marzec 2018
Ferie 2018

ZAJĘCIA W CZASIE FERII ZIMOWYCH
w Publicznym Gimnazjum im. Orląt
w Rudniku nad Sanem


> Program zajęć <

 Dodane przez Admin dnia 25 styczeń 2018
Pożegnanie
 Dodane przez Admin dnia 22 styczeń 2018
Plan zajęć w dniu 25 stycznia

ZABAWA CHOINKOWA

Plan zajęć

 Dodane przez Admin dnia 21 styczeń 2018
XXVI Finał WOŚP Dodane przez Admin dnia 14 styczeń 2018
Strona 4 z 88 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>