Pożegnanie
 Dodane przez Admin dnia 22 styczeń 2018
Plan zajęć w dniu 25 stycznia

ZABAWA CHOINKOWA

Plan zajęć

 Dodane przez Admin dnia 21 styczeń 2018
XXVI Finał WOŚP Dodane przez Admin dnia 14 styczeń 2018
Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Dnia 22 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Przybyli na nią pani Aneta Sulich i pan Paweł Skiba z Rady Rodziców. Akademia była okazją do przedstawienia sukcesów uczniów w konkursach przedmiotowych artystycznych i sportowych oraz wręczenia dyplomów i nagród. W programie artystycznym uczniowie przedstawili jasełka, podczas których usłyszeliśmy znane i lubiane pastorałki, kolędy oraz piosenki świąteczne w języku angielskim (ponad 10 utworów). Na szkolnej scenie wystąpiło aż 53 uczniów, którzy odegrali m.in. role aniołów, pasterzy, gospodarzy, Świętej Rodziny, Trzech Króli. Do historii szkoły przejdzie zapewne koncert szkolnego choru oraz występy wokalne i instrumentalne naszych uczniów. Najlepsze życzenie wszystkim zebranym złożyli Rodzice, pan dyrektor Andrzej Błaż oraz Samorząd Uczniowski. Akademię przygotował zespól nauczycieli: ks. W. Marszałek, B. Karaś –Jaszczur, M. Łachman i W. Skiba. Po akademii lub przed nią we wszystkich klasach odbyły się spotkania opłatkowe.

Beata Karaś - Jaszczur

 Dodane przez Admin dnia 13 styczeń 2018
Sukcesy szachistów

II miejsce w Finale Wojewódzkim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach.

30 listopada 2017 r. w Krośnie odbył się finał wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach. Drużyna szachistów z gimnazjum w Rudniku nad Sanem: Magdalena Zygmunt, Patrycja Zygmunt, Natalia Słoniec i Mikołaj Złotek po zwycięstwach w zawodach powiatowych i rejonowych w województwie zajęła II miejsce. Na zawodach wystartowało 12 najlepszych drużyn z podkarpacia. Nasi szachiści wygrali 9 meczy, jeden zremisowali i prowadzili w punktacji zespołowej w 5 – godzinnym turnieju. O tytule mistrzowskim zadecydował ostatni mecz i małe punkty. Finał wojewódzki wygrała drużyna z gimnazjum nr 1 w Dębicy (19 pkt), II miejsce zajęło gimnazjum w Rudniku nad Sanem (19 pkt), a brązowy medal przypadł gospodarzom turnieju – gimnazjum nr 4 w Krośnie (17pkt). Opiekę na szkolnych zawodach sprawują pani Katarzyna Trojanowska i Katarzyna Michalska, trenerem szachistów jest pan Bolesław Ziółkowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów szachowych!

Katarzyna Michalska

 Dodane przez Admin dnia 13 grudzień 2017
Powiatowe Igrzyska w Unihokeja

27 listopada 2017 r. w Harasiukach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Unihokeju. W zawodach wystartowało 11 drużyn dziewcząt i chłopców z: Krzeszowa, Rudnika nad Sanem, Huciska i Harasiuk. Zawody stały na wysokim poziomie, bowiem drużyny, które wygrały powiat zajmują czołowe miejsca w województwie. Drużyna dziewcząt z naszego gimnazjum w składzie: Daria Sulich, Kamila Śnios, Katarzyna Burda, Kamila Gil, Zuzanna Handziak, Sylwia Igras, Aleksandra Koń, Natalia Rydzik i Alicja Potomska wywalczyła III miejsce. Chłopcy również uplasowali się na III pozycji. Drużyna wystąpiła w składzie:Sebastian Zygmunt, Łukasz Koszałka, Dawid Klusek, Jakub Magiera, Dawid Wojtaś, Krystian Kowalski, Marcin Krawiec, Wojciech Zakościelny, Fryderyk Okoński i Mateusz Socha. Gratulujemy zawodnikom i panu dyrektorowi Andrzejowi Błaż, który z pasją, w niedziele, rozgrywa mecze unihokeja z uczniami.

Katarzyna Michalska

 Dodane przez Admin dnia 13 grudzień 2017
Strona 4 z 88 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>